| Sindy02Marty a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent! Si v-as fi recunoscatoare daca mi-ati raspunde! Este vorba despre Stardoll.Intrebarea mea este:La Stardoll daca am un cod de la un card,si eu il scriu acolo sa cumpar stardolari, eu trebuie sa platesc sau persoana care are codul? Si, imi vine mie bani stardolars la stardoll sau acelei persoane? Dau fundita si voturi!

Răspuns Câştigător
| qAnne a răspuns:

In primul rand daca ai pass si usser de la card atunci ei extrag banii de pe card si stardollari iti vin pe contul tau de pe stardoll daca esti logata cu el. Funda?

| Sindy02Marty explică (pentru qAnne):

Mersi pentru raspuns.o sa fi data cadtigatoare.

1 răspuns: