| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Buna!
Am niste probleme in The Sims3...
L-am reinstalat si acum bara de stare a simsului e verde inchis si cand vreau sa rotesc camera de la sageti merge greu si cand merg la universitate colegii mei nu se misca si nu pot da pe ei... am facut ceva din greseala dar nu mai stiu ce si mergea ca inainte doar ca era sacadat...
Ce sa fac sa meraga iar?
Funda!

2 răspunsuri:
| UltraLex a răspuns:

Bara este normal sa se faca verdecand esti la universitate si cand esti la universitate e normal sa se miste ai greu datorita aptului ca sunt si alti simi activi in casa care sunt controlati de pc ingreuneaza capacitatea de procesare si daca ai expansion multe exista riscul sa apara cat mai multe erori si eu am cu al meu multe probleme

| DeeaDeiutza15 explică (pentru UltraLex):

Am rezolvat... era de la mods
Dupa ce le-am sters si-a revenit