| girlsweetgirl a întrebat:

Buna am o fusta care vreau sa o fac sa fie pantaloni scurti cum ar trebui sa i fac ca nu iese prea bine doar cusut intre picioare.

Răspuns Câştigător
| oana2002 a răspuns:

Poti va trebui sa tai mijlocul fustei in forma de litera V intors cam asa/\, apoi dupa ce ai tait cosi partea ascutita si taiata si inca o bucata mica si gata pantalonii scurti.ce.l mai bine du.te la croitorie si acolo esti sigura ca va reusi. funda?

3 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Nu poti! Decat sa distrugi fusta aia, mai bine cumpara niste pantaloni scurti.

| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Sal'tare! Vrei parerea mea sincera si fara minciuna? Eu zic sa te duci cu ea la croitor, ca ala stie cel mai bine ce sa faca! Dai un ban, dar stai in fata..si fara griji! Sanatate si bafto dello delloooo!

| saruuuuuuuuuuuuuuuca a răspuns:

Nu prea poti, imi pare rau, decat cum ai zis tu, cusut intre picioare.