| Black&White a întrebat:

Pentru cei care se uita pe Acasa Tv la Sarmana Maria... dupa episodul de azi a zis "nu pierde astazi ultimul episod din "Sarmana Maria", dar eu m-am uitat pe programul de pe Acasa Tv si astazi nu pare sa fie nici un episod din "Sarmana Maria".

O fi gresit cel care a anuntat?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Da a gresit cel care a anuntat, am observat si eu si cu mama asta. Ne uitasem la Sarmana Maria, si exact asa a zis ca azi este ultimul episod, iar cand a inceput PoveStiri Adevarate mama a ramas bosumflata. laughing) Dar din nefericire maine este ultimul episod. sad

6 răspunsuri:
| MysticWayz a răspuns:

E adevarat, maine e ultimul episod!
M-am uitat si eu pe Acasa si maine este!

| MysticWayz a răspuns:

Http://www.acasatv.ro/program/16-04-2010
Sigur ai gresit tu!
Maine este ultimul episod!
M-am uitat si eu azi la Sarmana Maria!

| Christinne a răspuns:

Buna. Sarmana noastra Maria se termina mainehappy Eu astept finalul:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dadevarat sarmana maria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai uitat la ce ora incepe? oricum la final Maria s-a maritat cu Luis Fernando

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti nebun