| kony a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au vazut ceva filme si le recunosc.
Acum ceva timp, am vazut un film, nu stiu cum se numeste, sper sa-mi spuneti voi; nu l-am vazut tot pentru. ca nu am avut timp.
Stiu ca era vorba despre un baiat, ok tanar. E cam stupid pentru ca eu am vazut numai o secventa din acel film... El parca facea ceva la bucatarie si vede pe geam o fata care sta in ploaie, se duce la ea; oricum baiatul era super cute.
Si inca o secventa, cu maica-sa parca, sau bunica-sa si aia se dezbracase, nu stia ce face... parea nebuna, cand baba deschise usa la cineva si era aproape dezbracata.
Si el paca purta si ochelari. Sau inca o secventa cand era noapte si s-a dus cu o fata in curtea unei scoli cu masina, si au iesit s-au asezat pe iarba sa vb si el parca fuma.

Stiu ca totul e in ceata, dar trebuie sa stie cineva care sa recunoasca filmul. as aprecia + fundita.
Multumesc din inima.

3 răspunsuri:
| KeepCalm a răspuns:

E nasol daca nu ne mai poti da cateva detalii. daca aflii spune`mi si mie. xoxo

| kony explică:

Well. tipu parca era scriitor, oricum era dragut avea ochelari.
Si in ziua aceea ploioasa iesise afara la ea si o sarutase. si parca stateau in ploaie.

| andrei253 a răspuns:

Am vazut un film asemanator, nu stiu daca este asta, dar e foarte asemanator, se numea, Dragose si peripeti.