| alexandruvet a întrebat:

am o mare problema. mi-au blocat cardul pentru paypal. am incercat sa imi fac cont si sa adaug cardul, totul a fost ok pana mi-a cerut codul paypal din 4 cifre. am incercat doua coduri de pe card si a treia incercare mi-au blocat cardul. nu stiu care era codul paypal. ce mai pot sa fac?
dau funda neaparat ca trebuie sa fac repede o plata.
multumesc anticipat

1 răspuns:
| Pop_Narcis_Doru_1996 a răspuns:

Codul paypla din cate stiu eu ii codul tau PIN si nu apare pe cartea de credit!(Nu bag mana in foc ca asta e dar eu sub denumirea asta l-am mai auzit)
Dar daca ai avut "norocul" de a gresi codul PIN de 3 ori, nu prea ai ce face...
Luni DImineata, cand se deschide banca de care aparti, mergi la ei, faci o cerere de recuperare a cardului, exista o taxa pentru asta, paltesti, ei iti dau cardul cu un nou cod PIN si gata, toate bune si frumoase! happy