| BlackRaven45 a întrebat:

Am o pagina de facebook. Eu sunt admina cu inca o fata. Mai este o pagina care ne copiaza pozele. Ce sa facem?

Fundita! big grin

4 răspunsuri:
| BlackRaven45 explică:

Am inceput deja s-a punem logo pe poze dar am pus despul de multe inainte fara semnatura si inca le copiaza. Ne copiaza jocurile, programul, statusurile si el are mai multe like-uri decat noi. Nu exista ceva moderator sau ceva de genul caruia sa-i spun si sa-l ia la raspundere? sad

| 1stResponder a răspuns:

Faceti logo pe poze si raportati pagina ce va copiaza pozele.

| BlackRaven45 explică (pentru 1stResponder):

Am vazut optiunea,, Raporteaza pagina`` dar ce sa bifez de acolo?

| Dot_Net_Riduri_1978 a răspuns:

Puneti un logo pe fiecare foto
http://riduri.net