| Dienuk98 a întrebat:

Am o prietena de 12 ani si maine este ziua ei (implineste 13 ani) si inca nu i-am luat un cadou. Imi puteti da cateva idei de cadouri mai speciale sau originale? Dau fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| ghost_3896 a răspuns:

Originalthinking paihappy asta i-am facut eu unei prietene dar l-am pregatit cu cateva saptamani inaintehappy dar poate reusestihappy cumpara o rama fosto draguta si printeaza cateva poze cu voi cela mai fumoase le pui in rama si gata cadoulhappy sau pui o poza cu voi pe un tricou ce culoare vrei tuhappy iti poti face unul la fel si aveti tricouri de prietenielaughing sper ca ti-am fost de foloshappy big hug

3 răspunsuri:
| Ropidox a răspuns:

Pai am eu o idee:
Un urs mare din plus, de preferat roz. garantez ca o sa-i placa
Funda!

| eDDy a răspuns:

Fetelor le plac florile. Daca vrei iai un buchet de trandafirii. Si un lantisor sau cercei... Bafta!

| JeffHardy_8598 a răspuns:

Dai o pupa si ai ajunge merge de fiecare datahappy