| LittleDrop a întrebat:

Peste cateva zile[27iulie] este ziua unei colege[my bfflaughing], implineste 14 ani, ce`as putea sa i`au cadou?happy fundita pentru cea/cele mai originale/trasnite/frumoase ideikiss

Răspuns Câştigător
| Puf0sheniieee a răspuns:

Poy. Un Ursuletz de Plus sa zicem sau Un tricou cu poza voastra sa ii aminteasca de voi. Dar mai bine cumparai ceva util care nu poate sa-i ramana mic sau sa nu-i placa.Eu in locul tau i-as lua un obiect ceva, obiectele rezista cel may mult.Asha ca mult succes la cumparaturi! Si sper sa-i placa ce i-ai cumparat.

Funditssaaa? plss

7 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

De acord cu daiana, fetelor de 14 ani le plac foarte mult hainele, cosmeticele. Zic sa-i iei vreun set pentru make-up, vreo bluza la moda, sau daca iti este prietena mai de "suflet" asa poti pune o poza cu voi 2 intr-o rama frumoasa.

| Daiana90 a răspuns:

Pai daca are 14 ani eu zic ca ceva shik cum ar fi un trocu cu umerii goi sau ceva mai traznit, mai la moda. mie cel putin imi place sa primesc haine sau cosmetice. dar eu asta zic un tricou cum se poarta acum, de exemplu eu i-am luat prietenei mele un tricou care intr-o parte avea o bretea pe umar si in cealalalta parte era o maneca pana aproape de cot si la cot se strangea cu un snur si arata soooper.tricoul era lung si stramt jos si intr-o parte era mai lung si in partea unde era mai scurt era un snur sa il faci cat il vrei de scurt si arata bestial era rosu cu modele aurii:X:X.am mai avzut unul mov cu paiete sclipitoae ticlam si verzi si un cap de fata (nu desenat) in alb negru.era stramt jos iarasi.eu asa ceva ti-as recomanda sa ii iei sau eventual si niste cosmetice:p sper ca te-am ajutat:p>big grin

| Bianca.Dăăă! a răspuns:

Pai...nu stiu bijuteriile sunt dragute happy lenjerie sexi laughing / o esarfa fina / un parfum de calitate

| Bianca.Dăăă! a răspuns:

Aaa si "happy b'day" din partea mea big grin

| Sosssso a răspuns:

Pai poti sa ii iei u tricou cu imprieu cu voi 2 sau o cana tot cu voi ca macar asa o sa o aiba mai mult timp decat sa ii dai ceva care ori ii ramene mic ori nu are ce face cu elwinking

| victor_6313 a răspuns:

O bratara de aur sau argin s-ar potrivi fetele se topesc dupa asa bratare!

| LPofficial a răspuns:

Ai putea incepe cu un buchet de flori...si un animalut de plus ceva mai marehee hee