| ๓คгýคภ a întrebat:

Am o problema:am vazut un tutorial cum pot sa ma fac ca la inceput la xat-uri adica numele, contul (adica cand esti inregistrat), poza sa revina la normal si cand am terminat nu mi se mai deschide niciun xat apare in loc de chat ecranul negru nu stiu ce sa fac ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| magdasweet a răspuns:

Din pacate nu

| istrati98 a răspuns:

Eu tot cu aceia problema

| istrati98 a răspuns:

Eu te pot ajuta ca eu gata eu tot am avut o problema cu aceasta ga gata am rezolvat-o

| istrati98 a răspuns:

Eu te pot ajuta ca eu gata eu tot am avut o problema cu aceasta ga gata am rezolvat-o skype: mihai.istratie