| Kidd ♡ a întrebat:

Bunahappy! Am si eu o problema:am downloadat amazing photo editor si acum nu mai pot sa deschid nici o poza din laptop straight face pentru ca se deschide cu programu' pe care l-am downloadat.Cum pot sa fac sa revina totul la normal? P. S:am sters progrmul si tot asa imi apare crying

Răspuns Câştigător
| vigome a răspuns:

Te duci cu mausul pe o poza, clic dreapta, dai apoi deschide cu, alege programul dintr-o lista. Alegi cu ce program vrei sa deschizi pozele din aceasta lista, care iti v-a aparea. Jos ai o optiune pe care trebuie sa o bifezi,, programul selectat v-a deschide intotdeauna acest tip de folder". Asta e, bafta, daca nu te descurci da-mi mesaj.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!:*
Dai click dreapta la poza respectiva, dai la "Open with" si alegi Windows Picture and Fax Viewer.

Sper sa-ti mearga.happy

Succes!:X