| claudiamis a întrebat:

Am primit un mail pe yahoo messenger,pe care trebuie sa il trimit cuiva, dar am uitat cum. Ajutati-ma! Dau funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Te uiti sus sunt niste sageti incovoiate si cind esti pe maelul respectivi apesi pe acele 2 sageti ( Reply to all ), apoi introduci adresa de email in casuta unde scrie TO a persoanei careia vrei sa-i transmiti emaelul.

1 răspuns:
| fuzzer a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea.Deci intri pe yahoo, dupa ce ti-ai scris parola si id'u..Si persoana respectiva care ti-ai scris,o cauti in lista de contacte, dai dublu click pe acea adresa, si ii scrii ce doresti.Dar ai grija, de obicei sunt multi smecherasi ce trimit diferitde mesaje deoar pentru a profita, bafta!