| ValarMorghulis a întrebat:

am si eu o problema la Counter Stirke 1.6. le-am luat ieri si arma era pe mana stanga.si cand am vrut sa o schimb pe dreapta tot pe dtanga a ramas. am incercat toate modalitatile sa o schimb si nu merge. stie cineva de ce are aceasta problema si cum pot sa o rezolv?

1 răspuns:
| Sinedd a răspuns:

Folosesti config, adica folosesti cfg?!
Daca folosesti config, deschide configul si cauta linia cl_righhand sau cl_lefthand, scrie asa, adica inlocuieste: cl_righand 0 in loc de 1 sau daca e cl_lefthand 0 pune 1.
Iar daca nu folosesti config, scrie asta in consoala. cl_lefthand 1