| Myforyou a întrebat:

Am un telefon Nokia.dar nu stiu ce are se aprinde cand îl bag în priza dar cum scot încarcatorul se stinge si nu se mai aprinde.De la ce ar putea fi?big grinsi ce trebuie sa fac? Sa-l duc la reparat? funditaa:*

Răspuns Câştigător
| Ancuツ a răspuns:

Am patit si eu asta cel mai simplu lucru d facut pentru a se aprinde este sa apesi lung pe butonul ala rosu de la telefon pana se deschide

3 răspunsuri:
| LittleLuciane a răspuns:

Cred ca trebuie lasat sa se incarce si apoi o sa ramana aprins sigur nu are baterie acum altfel nu stiu de ce s-ar stinge

| ComaniciIonut a răspuns:

La Nokia problema asta ii cu softul trebuie resoftat te costa undeva intre 30-100 de lei depinde de telefon

| C3L1 a răspuns:

Pai...il mai ai in garantie.Nu prea stiu ce sa zic.Ai putea incerca, iar daca nu il mai ai in garantie, te-ai putea orienta la un pret orientativ(daca iti convine bine, daca nu nu) Ai putea sa mergi si sa ii rogi sa incerce sa schimbe bateria poate o fi stricata sau ceva.Multa bafta! Funda?