| Alle14 a întrebat:

As dori sa stiu cum imi pot face un alt user pe calculator, va rog sa ma ajutati! Va multumesc.

5 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Buna, du-te la control panel->user accounts->si trebuie sa ai pe acolo ceva de genul "pick a task" si mai jos intre 2 variante este si "create a new account" dai acolo happy
bft

| AnnaDee a răspuns:

Buna!
Câțiva pași simpli: start-control panel user account-new account
O zi buna!

| VioreL_8246 a răspuns:

Control Panel-User Accounts- din nou User Accounts- Create a new accounts
introduci un nume parola si gata. big grin

| EFLFRORIN a răspuns:

In cazul in care ai WIN. XP. Start > Control Panel > User Accounts > Create New Account.

| bogdanelbogdi a răspuns:

Pai ai 2 posibilitati! Ti-o zic pe prima ca ii mai usoara. Trebuia sa specifici si ce windows folosesti pe calculator.
Pasul 1: Control Panel\User Accounts and Family Safety\User Accounts\Manage Accounts
Pasul 2: Dai un dublu click pe Guest, scrii numele, password "daca vrei bine-inteles" etc. si ii gata!