| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

As dori sa stiu cum pot sa fac ca pe acest site sa pot vedea profilul unei prietene unde il pot cauta si cum? Va rog sa ma ajutati chiar am nevoie! Dau vot Folositor, Amuzant si Inteligent si FUNDA! Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Dai la vizualizare profil. sus deasupra pozei tale ai cu albastru "prima pagina > utilizatori >". dai click pe "utilizatori" si iti apare lista cu toti de pe site. in dreapta sus ai un search bar si butonul "cauta". scrii numele de pe site al prietenei si dai pe "cauta".

1 răspuns: