| PussicatDolls a întrebat:

Bunabatting eyelashes
As dori sa va pun si eu o intrebarebig grin
Stiti cumva la aspectul de la hi5, cum sa fac sa pun in loc de pomi, stelute(aspectele existente)...alt aspect, spre exemplu, o poza cu mine sau cu altceva?big grin
Ms anticipat mult
SARBATORI FERICITE!

Răspuns Câştigător
| Georgii a răspuns:

Intri pe hi5, la tine la profil.

Si sub poza apar urmatoarele. :

Oferă un cadou

Editare profil

Cum vede altcineva?

Modifică aspectul

etc.

iar tu dai click pe a 4-a optiune, pe "modifica aspectul"

sus in dreapta gasesti : "Aspecte create de mine"... si "Creeaza un aspect pentru profil".

Tu dai click pe a doua. " creeaza un aspect pentru profil"

la nume trebuie sa scrii o denumire a pozei. orice.

apoi dai click pe browse si selectezi poza pe care o doresti( ai grija sa nu fie prea mare poza, pentru ca atunci nu va merge)

ii setezi pozitia, atasarea.etc.

iar la sfarsit dai examinare ca sa vezi daca iti place cum a iesit.

dai "return " si pe urma Salvare.

Succes:*
Mersiii pentru uraree!
big hug
La fel`!
batting eyelashes

2 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Dai la "Modifika aspektul " => "creeaza un aspekt Nou "
si iti pui acolo pozele karele doresti u la Aspekt
BAftawinking

| ziz a răspuns:

Da.pai dai al Modifica aspectul apoi in dreapta sus apare aspecte create de mine-creeaza un aspect pentru profil.
intri si iti apar 3 colane.completezi doar la prima.pagina gloala

Sper ca ai inteles ceva. fuunda? te roog!sad