| Ane-mari_Denisa_1979 a întrebat:

As vrea, daca se poate sa imi dati niste jocuri cu cont gen transformice (si conturi pe privat ca mie mi s-a furat contul)si in special sa imi ziceti unde pot gasi jocul kung fu panda world online
Si daca stiti niste smecheri pe star doll (Ma numesc floricicaden)
Si niste jocuri cu cont ca sunt plctisita!

1 răspuns:
| pissyalessia a răspuns:

Key Hey! La jocuri gen Transformice sunt: Ledformice, Micemassive, Heromice si Roformice. Iti dau multe branze si capsuni la inceput. Sper ca te-am ajutat! Key Bye!