| romiina a întrebat:

As vrea multe multe statusuri fain! >8- dau funda la cele mai multe, dar fara site'uri

4 răspunsuri:
| BlueStar12 a răspuns:

Sunt plecat sa ma caut.
Daca revin inainte de a ma intoarce
va rog sa ma retineti acolo.

| Alexy271 a răspuns:

Statusuri Haioase 53 " Nu-s…. cauta-ma in dictionar! "

Statusuri Haioase 54 " Lasa un mesaj pe propriul tau risc! "

Statusuri Haioase 55" Intel inside, Idiot outside… "

Statusuri Haioase 56 " Cumpar droguri…pentru relatii sunati-ma la numarul 112/955. ofer cazare pe termen lung dupa incheierea contractului…rog seriozitate! "

Statusuri Haioase 57 "Daca-s avea fata ta mi-as da parintii in judecata… "

Statusuri Haioase 58 " Cum de esti inca aici? credeam ca gradina zoologica e inchisa noaptea… "

Statusuri Haioase 59 " A pretty girl can kiss a guy…a bird can kiss a butterfly…the rising sun can kiss the grass…but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS! "

Statusuri Haioase 60 " Mi-esti amica… iti sunt amic… ce zici te scot la un suc la plic? "

Statusuri Haioase 63 " Doamne… fa-ma pasare sa ma pot caca pe toti… "

Statusuri Haioase 64 " Oglinzile nu pot vorbi…dar ce noroc pe tine prietene ca nu rad… "

Statusuri Haioase 65 " I’m not a hearthbreaker….i’m a pussy penetrator… "

Statusuri Haioase 66 " Unii oameni iubesc asa de mult femeile lor încât, pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora… "

Statusuri Haioase 67 " Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari… "

Statusuri Haioase 68 " Sunt departe, departe, foarte departe… in camera alaturata… "

Statusuri Haioase 69 " Scuze ca nu te-am cautat dar mi-a mancat pisica mouse-ul si nu pot da click pe tine! "

Statusuri Haioase 70 " Uita-te pE tavan sI aI sa vezi urme de copite de CaL… "

Statusuri Haioase 71 " nu CiTi statusul prostule…prea tarziu, deja L-aI Citit… "

Statusuri Haioase 72 " Te-am intalnit in cimitir, aveai pe piept un trandafir, din ochi iesea un viermisor, aveai in spate un topor! "

Statusuri Haioase 73 " Iubito…. iubeste-ma! "

Statusuri Haioase 74 " Guvernul Romaniei…. o adunatura de pampalai… "

Statusuri Haioase 75 " Care i treaba mosule? "

Imi place munca, ma fascineaza. Pot sta ore in sir sa ma uit la ea.

Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit. acum ca am crescut. am realizat ca asa este!

Este adevarat ca "banii vorbesc" cel mai des ei imi spun: "La revedere!"

Luna de miere este un concediu pe care ni-l luăm înainte de a lucra pentru un nou şef.

Cel mai important nu este sa stii, mai important este sa ai telefonul celui care stie.

Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

Viata asta e d rahat, iar tu esti plin de viata!

Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.

A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.

Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.

Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.

O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.

Oricat de mica ne e leafa, noi tot vom munci mai putin decat ne platesc ei!

Beer – the reason I wake up every afternoon.don’t make fun of drunk people…

| Jozef a răspuns:

(̲̅ζ(̲̅o̲̅)(̲̅ζ scrie asta la statusul tau

| Stiiiiicks a răspuns:

Îşi bagă `n toţi şi`n toate, având în spate, persoane care'i dau dreptate
În jocul ăsta nu îmi e frică...sunt amantă , iubită si amică . poate lumea crede că sunt sora ta mai mică , fără să stie că eu pentru tine sunt unică.
Au fost zile si nopti.Au fost tigari si sticle.Au fost poze si lacrimi si diverse tentative ...
SI daca sunt trista ce ? . De ce *** mea sa arat . ? . Sti ce ? Fara mine o sa.ti mearga prost !
Auzi te iubeste . Foarte bine . Ma pish si pe , dar sh pe tine . E periiculoss` b-)
Nu te-am crezut niciodata cand imi spuneai ca ma iubesti...pentru ca doar o spuneai. :-:p
Vreau să mă iubeşti pentru o secunda!
Si pentru toate vorbele pe care inca nu le-am spus. Doar un moment sa vezi prin ochii mei ar fi de-ajuns.
Esti singurul lucru pe care l`am facut bine!
Poate a fost greu dar acum totul e bine, Lumea te inconjoara e cu ochii doar pe tine!
Au uitat ce inseamna sa traiesti cu adevarat ; curvele capata respect fiindca apar in ziare la fel ca hotii care scapa de-nchSi !
Si stii bine,are mult tupeu,decat sa suferi.mai bine o arzi cu'n derbedeu!
Pana si tu ai uitat ca ai fost copila odata!
Cand altii spun Nu, tu fa' exact contrariul!
Ea te iubeste, chiar te doreste!
Si formeaza'n tine doar sentimente fine. e frumoasa. in fine =x
E un alt apus de soare, fratioare, stiu ca doare tare ! Capu` sus , nu lasa nimic sa te doboare!
Nici macar gandu` ca as putea fi ca inainte nu ma incalzeste si tot nu am cuvinte.Adevarul se zbate intr'o lume care minte!
Un singur loc.O mie de amintiri!
Daca ai o fata , Ce sincer te iubeste, Nu gresi s`o parasesti , Pt tine ea traieste!
Te bucurii ca visez?E bine!Inca un amanunt:Numai am vise demult cu tiine!|
Vreau sa te sun atunci cand mi`e foarte dor de tine.Atunci cand sunt singura.
Viata e frumoasa si fara efecte speciale
O viata numai cu lapte si miere !
Ai mintit prea mult,cine crezi c`o sa te mai creadaa ?Degeaba esti frumos,daca ea nu vrea sa te mai vada !
Nici0data nu e prea tarziu` ! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu . ridica doar degetu` mijlociu` !
Sentimente uita-te!Doar amintiri lasate.Destine schimbate.Ciudat intersectate.Ai putea regreta vreodata ca ai inceput sa inveti sa iubesti,cu el,candva,de mult?
Si e normal sa fiu asa cand de la cei dragi,in loc de sfaturi auzeam "Treaba ta ce faci"!
Doar cand sunt langa el pot zambi .Te iubesccc !
Aku` e prea tarziu sa`mi spui ca ma iubesti !Du-te la ea si incerc`o s`o cuceresti !Poate ea te va iubii mai mult decat mine !Poate ea e mai buna ca mine !
Era`ntr`o dimineata, o vedeam neclar in ceata Dar zambetul ei parea, Ca poate s`aduca in orice viata, culoare, soare, Parea ca n`o mai doare nimic, si inima ei nu era de vanzare !
Si ti-am promis, ca nu te mai mint, ca tot ce simt iti spun ti-am promis ca intr-o zi o sa ma tin de promisiuni ! :d.
.Imi aduc aminte cat de mult ma iubea...Cum prietenilor le zicea:"fratelo,nu pot trai fara ea"!dar acum totu' s`a terminat!
Plangi? dc. ?Te distrugi singura ? Dc? Fi tare chiar daca el nu e langa tine!
Cateodata printre ploi gandu' tot la el.ti ajunge. Vrei sa stii daca e fericit sau daca plange
Niciodata nu am avut intentia sa te dezamagesc...Mai ales ca esti singuru` care stii tot ce gandesc...Fara sa vorbesc.
N-o sa-mi spuna nimeni care-i drumul meu ...In afara ta nimanui nu-i pasa ce simt eu!
...Stiu!uneori e prea tarziu.sa lupt de una singura nu stiu.Esti atat de departe.un final fericit din povesti neterminate
Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat .
De ce ea?Pentru ca alaturi de ea nu vei fii doar mandru ci si fericit!
.PliNa de Idei penTru o Iesire din Banal . Acel coPil ciuDat cu acel ceva speciaL Nu sunt egoIsta ci doar siMpliSta . Nu suFar de Mine asa sUnT eu OptimIsta
Nuu` folosi` Cuvinte` fara rost`.Ca` e o proasta`.Ca pentru` ea` ti-ai pune` viata Contra-Cost.e` doar` o fosta`.nu e un inger`.n`are aripi
Da-mi tigara ca sa trag patru vise iar apoi . Da-mi un colt de rai ca sa uit de noi doi .
De ce ai ales sa ma minti cand putea-i sa imi zici totul in fata,de ce ai ales sa imi ranesti sufletu, cand eu tineam la tine.
Nu vad icoana , cand toti sunt in goana dupa parfumu fin de marijuana
Sa nu te indoiesti.la iubirea ce ti-o port.Caci la chipul tau senin nu exista antidot.
Cu-i *** âi pasa? Confundam iubirea cu vene taiate in chiuvete.
Ştiu că drogurile te fac să uiţi de probleme
[[ . Te fasje ` tarfa ` cine nu t pw0ate ` avea `;> . Eu iti ` voi` spwune `aSja ` . " I used ` to call` you super ` girl \;d/ ]

Si tu poti fi ranit de o fata . Nu uita ca si baietii plang cateodata .
Zambesc cand se vad .Plang cand se cearta.Si indiferent de fapta.Ei se impaca si se iarta
Eh . na ! Pot si cu si fara tine ! b-)
O sa fiu tare , o sa trec peste . Tu deja o simpla poveste . El un basm
Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...
Si daca s`a schimbaT inseamna ca`i tradat`o . nu my e aceeias proasta care`i inselat`o
Trebuie sa te scot din mintea mea !
Stii ca nimic nu e usoR ? uite` 2 gemene asa spun ToTi dar Totus si ele se mai cearTa .
Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri
Am invatat sa rad alaturi de tine . ;x
Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat Si a fost mereu cand toti p la spate m-au acuzat .
Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!
Ia`măă de mâna să facem o plimbare ,să fim doar tu cu mine pan' la rasărit de soare, fără prieteni, fara timiditate, fara telefoane si apeluri ratate
Ti.a promis stiu!Te.a mintit.stiu!El o sa regrete cand e prea tarziu!
Ai simtit vreodata cum e sa cazi in gol? Pe drumul care l`am parcurs mi s`a parut usor.
• Imi spuneai ca sunt copilaroasa ...Iarta-ma dar copilul asta n-are timp de`o relatie serioasa!
Oare fara ea ai fii la fel ? Oare . fara ea te simti alfel ? Caci daca esti departe nu te mai simti la fel . Spui : Pune-o intr-o mie de fete ,ca tot pe ea o aleg !
Tac,indur si tin in mine fiindca tin prea mult la tine ,decat sa te pierd de tot,mai bine tac si suport .
... Nu te mai compara cu altsii` . ca tu esti totu` . Nimenii niciodata n`o sa poataa sa`tsi ia looccuu` ! .

Un zambet fals m-a facut sa cred in tine!Un zambet fals m-a facut tin la tine! Un zambet fals m-a facut sa uit de toate!
Mai meritã trãit , m'ai meritã iubit?!
♥Stiu ca vreau iluzii dar numi pasa, daca sunt fericita nu conteaza!♥
Baby , hai cu mine , da muzica mai tare , traieste clipa si bere asta cu mine !
Eu pot sa-i spun orice. in ea am incredere. nu in tine BITCH!
Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc
Nu ceda nu ceta sa incins perecerea .dansazea deasupra mea\:d/
o să ţi fac si eu sufeltu` să ţi moară .
Ma schimb de la o zi la alta m-am saturat Parca totul s-a schimbat de cand tu ai plecat.
De cate ori visez De atatea ori ma resemnez Ca viata e uneori cosmar Si in vise ma refugiez De cate ori te vad Innebunesc si nefiresc Ma arunc in bratele Celui pe care nu-l iubesc .
Credeam că am uitat de toate. Dar nu se poate! Astea îs vise colorate.
N`aş putea nici n`aş vrea să mai iubesc aşa x
Si stând în fata ta mă străduiesc să nu clipesc, ca nu cumva o lacrimă să îmi curgă încet pe obraz, ca nu cumva să vezi că sunt la necaz.
.important e ce simtzim cand ne despartim ,suferim ca prOastele ne`mpacam si-apoi zambim`;x
Pentru ca ea ma ajutat sa uit de tine.;x!
Vreau sa stii ca te iubesc , te iubesc!
You belive in miracles ? - Not today .
E Nemasurabila, necontrolabila chiar adorabila, e inestimabila, inegalabila, indispensabila
Lasă-mă să cad , să plâng , să râd , să simt ... Căci şti mai bine ca toţi . chiar dacă mă răneşti . tu şti că indiferenţa mea mă face mereu să zâmbesc .
Cu timpul înțelegi că doar cel care e capabil să te iubească cu defectele tale, fără a pretinde să te schimbe, îți poate aduce toată fericirea pe care ți-o dorești
Ea? ea e.Parte din mine!Ea? ea imi sterge lacrima.;xEa ma ajuta sa trec peste tine;x!
am treqt prin viata ta , uita`ma de vei putea !