| Papusicaaaaaa12321 a întrebat:

as vrea niste sfaturi, maine ma intalnesc cu un baiat pentru prima oara o sa il vad, ce sa fac la prima intalnire, cum sa ma port,? eu sunt cam rusinoasa si as vrea sa imi spuneti ce as putea vorbii cu el ca sa isi faca o parere placuta despre mine sau sa il fac sa se simta bine cu mine, help

1 răspuns:
| 11theo11 a răspuns:

Fii tu insuti. Vorbeste-i despre tine, dar nu intra in amanunte, pentru a-i retine interesul. Pune-i intrebari referitor la persoana lui, va crede ca iti pasa cu adevarat si ii vei da ocazia sa capete incredere in tinehappyJoaca-te cu cuvintele, baietilor le place acest lucru! In rest fii naturala, acesta este farmecul fiecarei persoanewinking