| bobo450 a întrebat:

Despre ce as putea vorbii cu o fata la prima intalnire?

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Doar traim in secolul vitezeibig grinespre SEX!

| dulcica1 a răspuns:

Nu trebuie sa apreciezi la prima intilnire toate aceste nuante! la sigur cind o sa o vezi direct o sa-ti vina in cap ce o sa o intrebi! Subiectele gen apreciere, is luate drept a te da direct la ea, si e posibil la a 2a intilnire nici sa nu iasa!)

| Raptorz a răspuns:

Despre nemurirea sufletului! Bafta!

| MariusSB a răspuns:

Exprima-ti complimentele cu privire la tinuta, coafura, machiajul, unghiile, pantofii ei.Sunt gesturi pe care o fata le apreciaza foarte mult. Apoi ai putea sa o intrebi despre cum a fost ziua ei pana ajungi la un subiect cu care esti familiarizat. Apoi sunt sigur ca subiectele de discutii vor veni de la sine!
P.S.:Tu achiti searahappy!

| KarinuTzaa a răspuns:

Ce de intrebari stupide... De unde sa stim noi ce o sa iti zica fata respectiva?
Tu pana acum ai stat cu gura in punga? Nu stii sa vorbesti?
Daca ai nevoie ia de pe net o casca si iti suflam noi ceea ce tu nu poti raspunde!
Sau intreaba si tu pe cineva care chiar o cunoaste pe fata...
Bafta!straight face

| bobo450 explică:

Aha. Se pare ca nu doar eu am problema asta.

| Ianulea a răspuns:

Despre abolirea sclaviei!

| sukableasuka a răspuns (pentru Ianulea):

Asta am vorbit si noi cand ne-am cunoscut! Neam neam (heart)

| Ianulea a răspuns:

Despre abolirea sclaviei.