| lavinia06 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati! Nu stiu unde sa imi fac ziua de nastere. implinesc 12 ani si sunt din botosani. La petrecere vor fi cam 10 copii. acasa nu pot sa mi-o fac pentru. ca stau la bloc si e un apartament mic! Nu as vrea nici o petrecere de aia sa de 2 ore la care mergi mananci pizza si tort si....papa nu stiu daca ati putea sa ma ajutati as fi recunoscatoare. Ziua mea e pe 13 septebrie.

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Trebuie sa te conformezi varstei tale, mai ai rabdare cand vei mai creste si o poti face si intr-un club happy.

Poti ruga parintii alaturi de ceilalti parinti ai copiilor cei care poti veni sa o faceti la iarba verde, intr-un loc unde sa va puteti distra exact varstei pe care o aveti, ca hrana poate sa fie si un tort sau alte prajituri cat si facerea barbeque-ului. In natura este mult mai fain decat intr-un local.

Sa cresti mare si sa ai parte de tot ce-ti doresti in viata! La Multi Ani anticipat!

| JustD3x a răspuns:

Pai roaga-i pe parinti tai sa inchirieze un spatiu de ala de la restaurante sau sa faca un gratarel la iarba verde

| allmotherfuckersneedjesus a răspuns:

Hmm..la varsta asta nu prea ai de ales unde iti ti ziua de nastere.Majoritatea copiilor o tin acasa. De ce nu mergi cu prietenii tai undeva la strand, ecum e cald si voi fiind copii ati prefera mai repede o balalceala in piscina decat statul acasa sau poti vorbi cu parintii sa mergeti la un gratar, eventual sa vina si parintii prietenilor tai.Te pup.

| thedarkwomen a răspuns:

Hei! pai. vorbeste cu parintii tai sa inchirieze un loc distractiv sau potrivit pentru voi. Tine cont si de ce le place prietenilor tai si tie ca sa va puteti distra impreuna. Sper ca te.am ajutat putin.

| Dragos_George_1985 a răspuns:

Un raspuns este greu de dat.
depinde de alimentatia care o ai si de cat anume (cantitate si ce anume) mananci

| carlitaa a răspuns:

De ex as zice in oras la o cofetarie :-) o funda?)