| IanchisAlex a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o memorie ram de pe okazii dar nu-s prea sigura ca o sa imi dea rami si as vrea sa imi spuna cineva care a mai cumparat de pe okazii ceva si a fost multumit.Si sa mai spuneti cum se procedea pentru a cumpara de pe okazii.
Va rog ajutati-ma dau funda.

4 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Ai cont pe okazii?

| Breakurself a răspuns:

Atunci nu cumpara de pe okazii, cumpara de pe computer games forum

| bossulbossilor a răspuns:

Eu am comandat de pe okazii si nu am primit produsul nici acum sim l-am comandat din primavara mai bine te-ai duce la un centru ip sau it

| Reek54 a răspuns (pentru bossulbossilor):

La ce nume ai, nu ma mir ca nu ai primit ceva pana acum.