| roxcsana20 a întrebat:

Buna!
As vrea sa stiu daca:
Emma o sa mai joace in H2O?
daca Rikki, Cleo si Bella se intalnesc cu Emma?
Oare ele o sa mai fie sirene?
Zane o sa mai fie cu Rikki?
Sau Emma cu Ash?
As vrea sa ma lamuriti daca o sa mai fie si sezonul 4 si cand? Dau funda la cel mai clar rasp... pup bye bye

Răspuns Câştigător
| RM a răspuns:

Emma(Claire Holt) nu o sa mai joace in H2O deoarece H2O s-a terminat. A avut doar 3 sezoane. Fetele nu se mai intalnesc cu Emma.
Toate episoadele din H2O sezonul 3 au avut premiera pe Disney Channel iar ultimul episod numit Absovlirea a fost deja difuzat pe acest program.
Zane nu va mai fi cu Rikki din cauza ca Sophie(sora lui Will) l-a sarutat pe Zane dupa ce fratele ei a castigat concursul de scufundari, Rikki fiind prezenta acolo impreuna cu celelalte fete sub forma de sirene.
Ash nu mai apare in sezonul 3(ultimul sezon) din cauza ca actorul care il interpreteaza a trebuit sa filmeze alt serial in acelasi timp in care s-au inceput filmarile la H2O sezonul 3. Serialul se numeste Legend Of The Seeker care pana in prezent are 2 sezoane.
Dupa cum am scris mai sus, sezonul 4 nu va mai fi, acestea fiind spusele producatorului. Fetele ar fi prea mature ca sa mai para niste adolescente.

Sper ca te-am lamurit. happy

| gAbrYii a răspuns (pentru RM):

Nu e ADEVARAT va mai fi si sezonul 4 dar cu alte sirene si un siren se vor numi:Nixie, Lyla, Sirena si zac poze H2o just add water

| gAbrYii a răspuns (pentru RM):

Sezonul 4 dar cu alte sirene si un siren se vor numi:Nixie, Lyla, Sirena si zac poze http://www.facebook.com/......media/set/

18 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

De unde sa stim? D-abia a inceput sezonul 3 :]] lol

| Adredemesconf a răspuns:

Emma nu va mai juca in H2o deoarece nu va mai fi un al 4-lea sezon.
Dupa cum ti-au mai spus si ceilalti, fetele sunt prea mature si cu orice machiaj tot nu ar arata ca niste adolescente.
Si eu as vrea sa mai fie, imi pare rau ca nu se va face si sezonul 4sad.
Referitor la a4-a intrebare, Zane nu, nu va mai fi cu Rikki pentru ca daca serialul s-a terminat, nu mai au cum sa fie impreuna, in ultimul episod (Absolvirea) nu s-au impacat.
Cat despre Emma si Ash asa am auzit si eu, ca joaca in alte filme, seriale, acestea fiind filmate in timpul in care se filmau si episoadele de la H2o.
Chiar vroiam sa fie si un al 4-lea sezon, al treilea a fost super.
O zi buna!:*

| HardcoreCountry a răspuns:

Fetrelor, am citit pe site-ul programulu de televiziune pentru care a fost facut serialul H2O ca nu va mai fi un sezon 4, actorii find prea mari pentru un serial pentru copii. In sezonul 3 Emma nu apare, ea filmand pentru Mesagerii 2. Sezonul 3 s-a terminat nu de mult pe Disney Channel la noi in Romania. Sper ca v-am lamurit!
Bye!

| Mihaitsa22 a răspuns:

Sirene cu siguranta vor fi si in continuare, altfel serialul isi va pierde farmecul.sezonul 3 va dura cam pana in 2011straight face...si din cate m-a informat, da, va exista si al 4-lea sezonhappy

| AlexisCool99 a răspuns:

Din cate stiu eu, emma nu se va mai intoarce. iau sezonul al 4 va fi ultimul.

| aumih16 a răspuns:

Claire holt nu a mai vrut ea sa joace in h2o just add water! motive au fost multe! trebuia sa apara intr-un film! bani multi la mijloc! e complicat! dar si cea care a inlocuit-o adica indiana evans a jucat bine! era mai putin experimentata! dar s-a descurcat! aia e important! e drept ca intre phoebe tonkin si cariba heine cu claire holt s-a creat o prietenie! dar na asa se intampla! se mai schimba cate ceva! ca sa nu fie la fel tot timpul! e bine ca au ramas cei care au ramas adica cleo massey alan david lee burgess abernethy angus mclaren si restul! de asemenea si ala nou venit luke mitchell s-a descurcat binisor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca mai apare... undeva am vazut si reclama de la cel de-al 4-lea sezon. Emma se intoarce si e ceva de genu ca una trebuie sa renunte sau raman toate. Cauta pe youtube sa vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai exista season 4 ele nu se vor mai intalni niciodata pentru ca emma nu a putut sa mai joace in season 3 pentru ca a jucat in filmul sexy cezy 1 iar season 4 nu va mai exista pentru ca rikki si belle joaca in filme noi iar emma trebuie sa sa filmeze partea a 2 a filmului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca o sa joace emma dar vor 56 sezoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiuyu daca va mai fii sezonul 4 dar stiu ca Emma nu va juca in el deoarece ea a muryt intr-un accident de masina saracacryingDumnezu sa o odihneascasad

| Nagy_Andreea_1996 a răspuns:

N-o sa mai fie deoarece emma si cleo au murit intr-un accident cu masina au fost strivite de un camion iar bel si rikki nu pot juca singure in film

| nico10b a răspuns:

1.Emma o sa mai joace in h2o pentru ca o sa fie al 4-lea sezon
2.Da o sa se intalneasca si o sa mai fie si a 5 a sirena pe nume Melissa care provine din Franta
3.Bineinteles ca o sa ramana sirene
4.Inca nu se stie eu am aflat pentru ca in Italia au inceput filmarile
5.Ash nu o sa mai fie in al 4-lea sezon pentru ca filmeaza la alt film
Sper ca te-am lamurit cu...

| viky2000 a răspuns:

Da o sa fie sezonul 4 si emma cu charlotte o sa se intoarca

| MileyCyrusRock_7148 a răspuns:

Pai va mai fi sezonul 4 h2o sc pe google h2o sezonul 4 si vei vedea

| roberta_4899 a răspuns:

Pai, este greu de spus, deoarece al 3-lea sezon a scos la iveala si motivul existentei sirenelor, iar din punct de vedere regizoral nu ar mai avea rost si un al 4-lea sezon, dar nu este in totalitate sigur deoarece avand in vedere ca au avut o popularitate imensa este posibil sa se mai lucreze si la o a 4-a serie, oricat de mature ar parea fetele, deoarece noi ca persoane de orice varsta le consideram inca adolescente, iar povestea putand fi modelata inca, exista o mare posibilitate de a se produce si al4-lea sezon.In legatura cu Ema ar fi un subiect foarte interesant ca in sezonul urmator sa revina si sa le ceara fetelor sa aleaga intre ea si Bella. Ema probabil a ramas cu Ash.Binenteles ca ele toate au ramas sirene.La sfarsitul sezonul se vede clar ca relatia dintre Rikki si Zane merge spre bine si cu siguranta ramanand impreuna intr-un final.Sezonul al4-lea o sa continuie, dar data nu este sigura, sfarsitul seriei 3 find de abia difuzat. Oricum vei afla si acest amanunt probabil curand.Succes.