| pikaღ a întrebat:

as vrea sa stiu si eu pentru a deveni reprezentant oriflame trebuie sa semnez u contract sau mama mea, dar daca trebuie sa semnez un contract stiti vreun mod pentru a ma inscrie fara sa semnez contractul

Răspuns Câştigător
| rivelinio a răspuns:

Obligatoriu semnezi un contract si trebuie sa ai peste 18 ani. poate mama ta sa semneze contractul, iar tu pe urma sa te duci in numele ei sa ridici marfa. obligatoriu trebuie sa te prezinti la sediul lor si acolo semnezi contractul

1 răspuns:
| elenaaarion a răspuns:

Nu e nevoie de contract, doar ca fara contract nu vei putea face comenzi DECAT cu plata cash la livrare! Si trebuie sa ai minim 16 ani, nu 18, asa cum a scris rivelinio. Daca esti interesata te astept cu drag in grupul meu. Eu sunt director Oriflame. Te astept pe mess chanely_sweet pentru a-ti spune ce cadouri poti primi din partea mea si din partea Oriflame.