| Sweetgirl_4841 a întrebat:

Astazi m-am certat cu una dintre cele mai bune prietene straight face este o poveste lunga;-j Iar ea nu mai vrea sa ne impacam! sad A spus ca o sa ne impacam daca ii arat fapte straight face Deci ce as putea sa fac? ca sa ne impacam? Din vina mea ne-am certatstraight face dar imi pare rauuu crying Va rog dati-mi raspunsuri folositoare straight face Multumesc! URGENTstraight face[ funda]

3 răspunsuri:
| Stefania21_3109 a răspuns:

Pai. straight face e cam dificil. depinde in ce situatie esti cu ea adica: te-ai certat de la un baiat sau de la un obiect. ee de cele mai multe ori trebuie sa iti ceri scuze cu adevarat daca u nu vrei asta inseamna ca nu esti o prietena buna! Sper ca ti-am fost de folos big grin wave ( pa si ai grija cum te comporti cu prietenii tai ) big grin

| Stefania21_3109 a răspuns:

... cerei scuze atunci trebuie sa te ierte pana la urma

| Sweetgirl_4841 explică:

Da nu e vorba de comportat! Ca ea s-a suparat dintr`o chestie oh go on... Si nici de cum de la un baiat sau obiect:O lol! Nu mai avem 5 ani!