| anonim_4396 a întrebat:

Buna azi un prieten mi-a făcut un truc cu un pachet de cărți.
Tinema pachetul in mana si el era cu fata la geam si geamul era deschis si nu avea cum sa se uite,si eu am tăiat pachetul apoi am luat o carte, m-am uitat la ea si a zis sa o pun la sfârșittul pachetului!, apoi le-a amestecat si de fiecare data mia gicit cartea! le-am amestecat si eu dar tot mea ghicit cartea!

Si el nu vrea sa imi spună cum a făcut-o.
Cum a făcut-o?
Puteți va rog frumos sa ma ajutati sa ii fac la fel?
Si cum a reușit sa facă asta cu a facut-o?

1 răspuns:
| AnaSuricata a răspuns:

Poti sa te uiti pe net cu alte trucuri ca sa fiti chit.winking