| larya234 a întrebat:

baiatul de care imi place mie a fost invitat la o petrecere de catre "dusmanele"mele.imi este frica sa nu faca nu stiu ce nebunie.si nu este chiar asa usor in spate exista mult mai multe lucruri care ma impiedica sa vad partea buna a situatiei.si eu si prietena mea am fost invitate dar nu i-am dat inca un raspuns. tin sa va spun ca imi este frica ca dusmana noastra sa nu ne faca nu stiu ce farse.-ce ar trebui sa fac?-fundita (URGENT)

Răspuns Câştigător
| geany98 a răspuns:

Draga mea in primul rand vreau sa iti zic ca daca el stie de sentimentele tale? daca da si aveti o relatie atunci ar trebui sa ai incredere daca stie de sentimentele tale si nu sunt reciproce atunci gandeste-te ca daca lui ii place de "dusmana ta" atunci nu ai ce face trebuie sa te resemnezi... daca el nu stie de sentimentele tale si crezi ca e un baiat ce nu isi exprima sentimentele atunci incearca prin alte metode sa vezi ce simnte... daca tu crezi ca dusmanca ta eil atrage intr-o "capcana" ca sa iti faca in ciuda ti-as recomanda sa nu iti frangi inima mergand la petrecere si privind cum dusmanele tale isi bat joc de tine! ti-as recomanda sa imi asculti sfatul! mult noroc!