| Skipper09 a întrebat:

Buna banuiesc iluminatiile si legendele creepypasta percum si ciudatel de pe disney chanel.Imi fine oare iluminatii au legatura cu zolgo si late creepy pastauri? A si nu prea inteleg faza cu ZOLGO
am gasit acest creepy pe internet documentar.OAre ebola se va dezvolta si va crea acel virus care ar putea crea oamenni in zombi? Si care e faza cu jeff the killer(singurul creepy pasta in care cred ca exista). Vreau raspunsuri primiti funda si vot!

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Mai ne lesi cu dysnei? canal de animatii?

| MaxCupcake a răspuns:

Zalgo Ju are legatura fu Disney...Are legatura Cu CN de exemplu:Ed Edd si Eddy Tom si Jerry Curaj cainele cel fricos Unchiul Bunic... Disney nu are chiar fenomene din astea...

| Skipper09 explică (pentru MaxCupcake):

Unde aparo zalgo in unchiul bunic?

| Stiubei_Raresh_1992 a răspuns (pentru Skipper09):

Zalgo apare in camera baiatului ala gras, Zalgo apare pe un poster in spatele unchiului bunic(stii episodul ala in care unchiul bunic apare in camera unui baiat gras si il face sa nteleaga ca burtile mari sunt super)