| Məğa a întrebat:

cand eram mai mic, era un desen pe Cartoon-Networck, Jetix am uitat, parca am zis parca, cu o femeie si cu un copil care se intalneau cu extraterestri, le ii san tamplau lucruri ciudate, iar femeia aceea era vanatoare de extrateresti sau ceva de genu. Nu prea mai sti cum se numea dar imi placea si vreau sa ma mai uite am cautat ogramada dar nu il mai gasesc nicaieri. Va rog daca il stiti plz ziceti-mi. Va rog dau funda! Repede.

8 răspunsuri:
| xPuffy a răspuns:

Stiu despre ce vorbesti.Si eu l-am cautat acum pentru tine pe internet si nu am gasit.Imi pare rau

| Məğa explică:

Da nu l-am gasit, dar daca il gasesc sau nimeni numi zice iti dau funda!

| LiviaMaria a răspuns:

Poate este Aventurile lui Sarah Jane

| Məğa explică (pentru LiviaMaria):

Da cred, ca e acesta da-mi un site sa vad daca e daca e primesi funda plzz.

| Məğa explică (pentru LiviaMaria):

Da, asta este mersi foarte mult iti dau funda maine sau azi!