| anonim_4396 a întrebat:

care ma poate ajuta si pe mine cu o problema?
Acum cateva zile un baiat de aceeasi varsta cu mine a inceput sa ma jigneasca.Mie nu imi este frica de el, dar imi este frica sa trag in el...Nu stiu de ce?
Va rog frumos daca ma puteti ajuta cu aceasta problema

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa tragi in el? Detii cumva vreo arma?

| Bordeianu_Alexandru_1996 a răspuns (pentru darrio2007):

laughing nu, nu detin nici o arma.

| Bordeianu_Alexandru_1996 a răspuns (pentru Bordeianu_Alexandru_1996):

Sa il iau la bataie

| Bordeianu_Alexandru_1996 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu sa-l impusc...S-al bat

| darrio2007 a răspuns (pentru Bordeianu_Alexandru_1996):

Ai grija sa nu fie invers.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu retezi raul din fasa risti sa ai probleme. Eu am avut un coleg care se tot dadea mare ca a facut in liceu, box. Am luat-o sub forma de gluma si nu-l bagam in seama. Intr-o zi< crezand ca daca nu-l bag in seama sunt prost, a incercat sa ma bata. Atunci am realizat ca am gresit si i-am aplicat o lovitura cu dreapta de l-am pus la pamant. De atunci lucrurile au intrat pe fagasul normal.

| Copac13 a răspuns:

Uite sa iti spun o chestie daca dai tu primul si il bati te trezesti cu taicasu la poarta nul baga in seama ca asta se va enerva rau si va incepe el atunci poti sa il bati ca el a inceput primul

| SurpriseMotherfucker a răspuns:

Ignoră-l sau bate-l, depinde de cât de departe merge cu jignirilewinking