| ivan12 a întrebat:

caut admini la pagina mea de facebook! Sa faca rost de cateva like-uri, intre 5 si 10 like-uri! Pagina are 960 de like! Pentru mai multe ID: dobrastepan

5 răspunsuri:
| мαяijüαηα a răspuns:

Pot sa te ajut? Am inteles..ca..vrei..LIKE- uri ...asa..ca.pot sa iti dau si eu un like si poate te ajut cu like meu micsad

| ivan12 explică (pentru мαяijüαηα):

Baga ID-ul meu in lista ta si vorbim pe mess big grin

| мαяijüαηα a răspuns:

Pot sa te ajut? Am inteles..ca..vrei..LIKE- uri asa..ca.pot sa iti dau si eu un like si poate te ajut cu like meu micsad

| ivan12 explică (pentru мαяijüαηα):

Da, poti sa ma ajuti doar este o problema, nu ma lasa aici sa dau link-ul pagini!

| мαяijüαηα a răspuns (pentru ivan12):

Da stiu...zim icu ce s t ajut?