| NoNameJunior a întrebat:

ce animale va plac?

Răspuns Câştigător
| Vasya a răspuns:

Mie imi plac papagalii. Dar tie?

10 răspunsuri:
| NoNameJunior explică:

@Vasya,si mie.

| AnimeChu a răspuns:

Categoric pisicile, mai ales cele negre- adica cine stie, poate am fost vrajitoare intr-o viata anterioaralaughing. Imi mai plac si porumbeii si cateii. ^^

| Francesca17 a răspuns:

Buna!
Animalele care imi plac mie sunt Catelusii si Iepurasii!
Catelusii imi plac mult de tot atuci cand sunt micutzzi sunt asa de adorabili si par fara aparare, iar cand sunt mari ma bucur fiindca stiu ca i-am crescut cum trebuia le-am dat mancare... si sunt mandra de ei love struck!
Despre iepurasi mie imi placeau de cand eram mica sunt tare simpatici si draguti mai ales cei albi ii iubesc kiss!
Dar animalele tale preferate care sunt?
Numai bine love struck!
Ceau kiss
Funda, puppy dog eyes?

| Luissa123 a răspuns:

Buna si tie... mie imi plac in special delfinii(doar sunt si ei mamifere)

| Aditzu a răspuns:

Aproape toate big grin mai ales cainii :X (am un bichon maltez)

| alexandra5251 a răspuns:

Cateii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateii!
Caini sunt cei mai tari!
Pisicile sunt naspa, pe bune acum am auzit ca pisicile nu stiu ce fac dar pot provoca cancer la cap straight face

| adrian05 a răspuns:

Caini

| akira98 a răspuns:

In primul rand imi plac pasarile, de la cele mai micute pana cele mai mari geni vulturi love struck) cand la vad acolo sus imi dau senzatia de o libertate nemarginita iar cand ma uit la ele am impresia ca imi zambesc si le zambesc si eu happy
In al doilea rand imi plac tigrii in speciali si leii, pumele, imi dau senzatia de siguranta putere si supravietuire + sunt niste animale foarte frumoase;
In al trei-lea rand imi plac cainii pentru ca sunt foarte inteligenti si prietenosi (am si eu un pinscher pitic) nu ma simt nicioadata singura cand sunt cu "ea"...este fetita happy
Acestea sunt animalele mele favorite (oricum fiecare animal in parte are ceva deosebit) happy

| andreea_1494 a răspuns:

Buna draga domnisoara mie imi plac cel mai mult cainilove struck ii ador:*!