| Andre a întrebat:

Ce animale va plac?:d

Răspuns Câştigător
| Skylerx a răspuns:

In special cainii pentru ca pazesc casa, pisicile si papagalii. Aceste animale ne pot preveni de la pericole. Si mie mi s-a intamplat asta. De dimineata, imi luam micul dejun cand deodata papagalii nostri au inceput sa cante neconteniti. Noi, stiind ca de fiecare data fac la fel, le-am spus sa taca si au tacut. Dupa ce am venit de la scoala: nenorocire! Am vazut papagalii morti si cazuti la pamant. Mama mea spunea ca a fost o scapare de gaze. Apoi am priceput mesajul papagalilor: avertismentul. Nu stiu ce ia apucat atunci, dar atunci am aflat: vroiau ca sa nu murim. Acesta a fost ultimul mesaj lasat de papagalii mei care au fost atat de cuminti... Aceste cuvinte mi le amintesc mereu si ma fac sa plang.

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dupa cum vezi din poza mea.

| Cσσкiє a răspuns:

Urşii şi pisicile. :X.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Cel mai mult cainii si caii:X

| larrii a răspuns:

Toate love struck in afara de reptile :d le urasc laughing)

| Elena1234456 a răspuns:

Pisicile love struck.

| IcsD a răspuns:

Catelus :X - este preferatul meu :X
Mai imi plac si hamsterii... love struck

| Teutza98 a răspuns:

Cutii si pisicutele(mai ales cand sunt micuti ori puiuti).

| Zambet a răspuns:

Mie cateii si perusiiwinking

| dannys a răspuns:

Pisicutele.Ca sunt niste scumpe.

| Criss1105 a răspuns:

Cainii si pisicile happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animalele mele preferate sunt maimutele mai ales cimpanzei. vorbesc serios! ador cimpanzeii, mi-ar placea si mie unul.ma rog mie imi plac mai tote animalele in afara de reptile si insecte. le urasc!

| emoboy a răspuns:

Catelusii si pesti.

| Lilik a răspuns:

Maimuticile vopsite pe fata.

| raulx24 a răspuns:

Pestishoooribatting eyelashes (daca ala e animal big grin)

| scinteia a răspuns:

Ursii si pisicile