| ErrChan a întrebat:

Ma plictisesc foarte tare si nu stiu ce sa fac! M-am plictisit sa tot stau la calculator, asa ca am incercat sa desenez, sa ma uit la televizor dar la fel de plictisita sunt...
Ceva sugestii cu ce as putea face? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Clo3e a răspuns:

Poti sa iesi cu prieteni pe afara sau sa vorbesti cu ei la telefonwinking Joaca-te nu esti niciodata prea mare sa te joci happy Compune un cantec inventeaza o coregrafie, invita prieteni la tine, sau fa farse la telefon big grin Sper ca te-am ajutat Funda? kiss

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Depinde varsta. Poti sa incepi un joc nou pe calculator, poti sa te apuci serios de un sport, poti sa gasesti niste prieteni/colegi cu care sa iesi.

| Al3xinio a răspuns:

Sa faci sport ar fi o idee dar mai mult de 2-3 ore pe zi nu pierzi, plus ca vine sezonul rece. mai greu. cu cititul mai greu la inceput primele pagini pana te prinde povestea, uite si un joc pe net in care nu sunt toti disperatii care nu te lasa sa joci, te ataca noaptea si altele. poti juca si linistit http://om.the-west.ro/......ro/player/
cat despre farsele la telefon. ai grija:))

| SClaudia a răspuns:

Poti sa iti gasesti niste prieteni cu care sa iesi, sau sa citesti, sa te apuci de sport...depinde de varsta si de perosnalitate. big grin