| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa imi iau intr-o tabara? Mentionez ca stau 6 zile in localitatea Cornu intr-o tabara de pictura. Cele mai multe primesc funda! :X:*

Răspuns Câştigător
| LoOvE a răspuns:

Buna Sabina! :X:X:X:X

Ce coincidenta! Si eu merg in aceeasi tabara! Poate ne intalnim si poate o sa fim si in aceeasi camera! Dabia astept! Uite ce imi iau eu:

-2 rochite

-o perche de blugi

-hanoracee

-trening

-bluze

-mai multe trikouri

-pantaloni scurti

-costum de baie (poate mergem al vreo piscina)

-ochelari de saore

-telefon+casti

-rebus+sudoku(daca sti sa faci)+reviste de citit+carti

-aparat de fotografiat(cel mai imp :X:X)

-gel de dus+sampon

-papuki de casa+adidasi+balerini

-machiaje (ca sa atragi atentia putinhee hee adica dermatograf+ruj+parfum.E de ajuns)

-burete de baie+clamutem de apr+cordeluta+bureti de par

-gentuta asa pe o partte ca sa poti sa-ti pui telefonul si ce mai ai u pe acolo

-tampoane+protejlipur(daca ti-a venit menstruatia sau si asa ca poate iti vine acolo)

-periuta de dinti+pasta de dinti

-ata dentara (daca ai)

-prosop+halat

Cam atat! Eu asta imi iau.Ne vedem acolo!

:*

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Haine pentru perioada respectivă de timp, și ceva materiale de pictură ieftine acuarele, cărbune, pensule, tușuri colorate, cleme, blocuri desen: exclus : șevalet de câmp, culori ulei, culori pastel, ceracolor, culori tempera, culori acrilice, guașă că ți le fură.

| MMihai a răspuns:

Haine pentru perioada respectivă de timp, și ceva materiale de pictură ieftine : acuarele, cărbune, pensule, tușuri colorate, cleme, blocuri desen: exclus : șevalet de câmp, culori ulei, culori pastel, ceracolor, culori tempera, culori acrilice, guașă că ți le fură.

| leonardo a răspuns:

VA ROOOOG, luati o carabina si daca dati de Adrian Nastase (sau oricare alt ploitician) impuscati-l. Dau funda pentru fiecare politician impuscat!

Love, peace and happyness to all...

| ioana100 a răspuns:

Mp3 sau Ipod nelipsit,un aparat foto,telefonul,o carte ca sa ai ce sa citesti,este o zona muntoase prin Prahova asa ca o pereche sau mai multe de adidasi,cateva bluze cu maneca lunga si cu maneca scurta,bani de buzunar,aparat foto ca sa ai fotografii,un carnetel in care sa notezi pe unde ai fost,unstensilele de pictat(daca nu va dau acolo):pensule,acoarele,tempera,uleiuri,paleta,panza speciala,hartii,creioane colorate,creion grafit etc...
Mancare:ceva dulce,cornuri cu ciocolata care sa le mananjci pe autocar,bombonele,ceai,suc, sandwisuri, apa etc.
Mult succes!

| Florisa a răspuns:

Cum adică ce să-ţi iei te referi la îmbrăcăminte sau la ce?

| marianghinea a răspuns:

Pe mta

| marianghinea a răspuns:

Glumeam nu stiam la ce te referi