| Constanta_3117 a întrebat:

Cine a mai fost in tabara de pictura radu travel? cum a fost?

1 răspuns:
| Rooooooooooxi a răspuns:

Am fost eu este foarte frumos! te invata tehnici noi de pictura si fotografie eu cand am fost nu prea am fotografiat multe chestii pentru ca a plouat mai tot timpul in schimb am pictat foarte mult si la sfarsit am facut un tablou pictat cu colaj si cand te ma gandesti si ca totul este pe baza de puncte si de premii si ca ai o echipa si primesti medalii totul este super
sper ca te bucura ce ti-am zis si sper sa te distrezi eu am fost anul trecut iar anul asta merg in cea de echitatie
papa!