| OMEGALIN a întrebat:

Buna!
Ce locuri ati recomanda de vizitat mai in vestul tarii?
Nu ma refer la muzee sau alte cladiri, mi-ar place zone cu peisaj placut unde sa poti sa mergi sa stai cateva zile sa te relaxezi.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Apusenii, cu cazare in Arieseni de unde vizitez pestera ursilor, scarisoasa, peisaje superbe

| lepy706 a răspuns:

Oradea, jud Bihor = The best

| AlexiaSandu2003 a răspuns:

Depinde unde stai...Eu ti-as recomanda undeva la munte. Oriunde, conteaza numai sa te simti bine happy

| OMEGALIN explică (pentru AlexiaSandu2003):

Pai stau in zona judetului Arad dar nu ma deranjeaza sa ma deplasez cativa kilometri happy