| Mihaelutsaa a întrebat:

Buna:*.
Ce obisnuiti sa faceti in timpul liberbatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| Alexandraaa_8011 a răspuns:

Pai...mess,hi5,tpuhappy, mai citesc dintr-o carte, TV, ma apuc sa mai aranjez cevalaughing, incerc coafuri noi, ies la plimbare cu prietenii, la un suc cine stie., o ajut pe mama la mancarelaughing mrg diversehappysper ca am fost de folos >big grin

9 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Citesc în general.

| Nicolelenaa a răspuns:

Net, plimbari, ascult muzica, vb la telefon (cam 4 ore pe zi)

| George1510 a răspuns:

Pai acum doi ani tata a luat o masa de tenis...si de atunci cand avem timp "tragem" cate o tura de ping-pong (jumatate de ora, o ora, doua, depinde de timp) big grin
P. S. Stau la curte big grin

| paul0013 a răspuns:

Pai multe, depinde de zi, vreme etc. Cel mai des ies cu prietenii/prietena happy, joc fotbal, ma uit la tv, ma uit la filme pe dvd, stau la PC (mai rar), vorbesc la telefon, ma plimb.

| V77Narcis a răspuns:

Eu in timpul meu liber obisnuiesc sa fiu plictisit, adormit, beat de somn, obosit laughing

| Alexandraaa_8011 a răspuns:

Ms pentru prima mea fundita >big grin

| Aniela2777 a răspuns:

Net, Plimbari, Ascult muzica, Dansez happy

| aura_1762 a răspuns:

Pai eu joc volei ma dau in leagan sau imi trimit mesaje de pe tell

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau in casa la pc pe net sau ma joc la play3