| sammie a întrebat:

Buna! Voi ce obisnuiti/ va place sa faceti in timpul liber?

21 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Shaorma cu detoate

| sammie explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mi-ai facut pofta laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru sammie):

Ma bucur, esti fată sau baiat?

| sammie explică (pentru CristiDinBucuresti):

Fata

| RAY a răspuns:

Am inceput un curs online de Photoshop, deși asta o sa fac, in caz că vrei un curs scrie

| sammie explică (pentru RAY):

Interesant

| RAY a răspuns (pentru sammie):

Ar fi cazul sa inveti si tu ca viitorul e tehnologie, daca nu o sa ai meserie va fi greu sa gasesti ceva, la ce liceu, facultate esti?

| sammie explică (pentru RAY):

La ce liceu? Zinca Golescu. Cel din pitesti.

| RAY a răspuns (pentru sammie):

Bun

Matematică-Informatică, Matematică-Informatică Intensiv Informatică, Matematică-Informatică Bilingv Limba Engleză, Științe ale Naturii, Științe ale Naturii Bilingv Limba Engleză, Filologie, Filologie Bilingv Limba Engleză și Științe Sociale. Liceul prezintă patru laboratoare de informatică, un laborator de limbi străine, un laborator de biologie, unul de chimie și unul de fizică. În 2016 s-au început lucrările de modernizare ale liceului, acesta urmând să ajungă un liceu modern odată cu împlinirea a 100 de ani de la primul sunet al clopoțelului.

| sammie explică (pentru RAY):

Mersi ca mi-ai zis. laughing

| CostinAlamariu a răspuns:

Citesc, sală, plimbări în natură. Avarage far-right activities

| LordCristobal a răspuns:

Imi place sa citesc stiri despre politica, economie si sport.
Imi place sa vizionez filme si seriale.
Imi place sa citesc carti de istorie, fotbal si literatura universala.
De asemenea imi place sa fac ciclism pe trasee de maxim 60 de km, ador plimbarile si drumetiile prin natura.

| ShaOfHatred a răspuns:

De obicei merg la sală sau cum sunt introvertită, mă închid în casă, citesc, mă uit la documentare și overall acumulez cunoștințe.
Nu sunt genul care să iasă sau să îi placă să stea în preajma oamenilor (doar dacă sunt oameni cu care mă înțeleg).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba rolling on the floor

| 4evergentleman a răspuns:

Sa vizionez filme la cinema,sa mă plimb,merg la concerte,mă uit la fotbal,ascult muzica,sa joc fotbal dar nu mai am cu cine,sunt multe de făcut dacă ai cel puțin un prieten adevărat de nădejde, și singur poți face unele chestii dar nu e la fel. Poți să te dai și cu barca daca ai lacuri la tine in oraș, localitate, sa mergi la sala. Mie nu îmi place nimic că trec printr-o depresie gravă din cauza banilor, dar mi-ar placea să ies in unele cluburi ca in vremurile bune dar cu oameni potriviți nu gunoaie cum am tot întâlnit.

| sammie explică (pentru 4evergentleman):

E bine ca-ti traiesti viata cum trebuie. La cate faci despresia nu prea ar trebui sa te afecteze.

| 4evergentleman a răspuns (pentru sammie):

Făceam,e de domeniul trecutului. Depresia te afectează oricum și dacă ai de toate și dacă nu si nimic dar mai rău când nu ai nimic atunci ajungi in prag de prăbușire. Din păcate păcănelele mi-au distrus viața și relațiile cu unii chiar din familie.