| smit89 a întrebat:

Ce sa fac ca sa am sinii mai mari si sa ma maturizez mai repede chiar si sa fiu mai nanta? fundita

1 răspuns:
| CaDet10000 a răspuns:

Silicon sau Plante cu stimulare hormonala www.marirea-sanilor.com
Iata un amestec de plante care promite rezultate deosebite seminte de marar, radacina de lemn dulce, inflorescente de busuioc si seminte de ananas. Plantele se macina cu rasnita electrica de cafea sub forma de pulbere, dupa care se amesteca in parti egale. Se ia 1 lingurita de amestec de 3 ori pe zi, inainte de masa. Amestecul se tine sub limba un sfert de ora, dupa care se inghite cu apa.
O alta metoda de marire a sanilor este masajul si pentru acesta exista uleiuri speciale, precum: uleiul de germeni de grau si cel de marar. Tehnicile de masaj implica in general usoare miscari de du-te vino asupra sanilor.
Aceste tehnici s-au dovedit a fi foarte eficiente in ce priveste fermitatea si tonifierea sanilor, atunci cand sunt puse zilnic in practica si folosite impreuna cu lotiuni pentru marirea sanilor.

In plus pe blog www.marirea-sanilor.com cresterea sanilor se poate face si prin exercitii recomandate medical - eu le-am primit gratuit sunt peste 30 de videouri...