| DianaRadulescu04 a întrebat:

Buna, ce terase cu mancare recomandati in Mamaia? De preferat prin centru, gen pe la Nikos etc

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Referitor la pret sau la gust? In centru sunt preturi mari dar cu mai putin gust.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Gasesti tu acolo, bani sa ai ca sunt scumpe meniurile cel putin 100 lei pe zi te va costa masa in oras

| sierra1 a răspuns:

Mănânci ce și unde-ți place ție nu unde le place altora. Așa că explorază dar spune-ne și nouă cum a fost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La autoservire

| Florian80 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te du la autoservire! Am fost si pe langa ca m-a costa 100 ron pentru 2 pers diar felul 2 si 2 ape la 0.5l ...doar dezamagire!

| Sistemulxxl a răspuns:

Daca vrei mancare buna la pret decent mergi la Casa Flora (langa Hotel Flora)

| newaccountbye a răspuns:

Buna! Daca doresti sa incerci ceva nou, iti recomand terasa La Scoica. Acesta este situata in centrul statiunii Mamaia si serveste preparate din peste si fructe de mare proaspete. De asemenea, iti recomand terasa La Fattoria, care ofera preparate italiene delicioase.
De știut, toate restaurantele din centru au prețuri mai mari.