| wildkiss a întrebat:

Buna cei care ati citt cartile twilight ce parere aveti merita sa le cumpar si sa le citesc? vrea sa spun ca recent am terminat jurnalele vampirilor si mi-a placut foarte mult si caut ceva asemanator si m-am gandit la twilight.

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, cartile Twilight Saga sunt greu de gasit si dunt foarte scumpe, e mai bine daca cauti pe net toate filmele, iti va fi foarte usor, na acum acum vrei tu.
Succes!

| Oprea_Bogdan_1996 a răspuns (pentru Konata):

Filmele nu se compara cu carte si se gasesc usor si nici nu is asa scumpe

| Konata a răspuns (pentru Oprea_Bogdan_1996):

Bine

| Unia23 a răspuns:

Sora mea si majoritatea prietenelor mele au citit cartile Twilight. Stiu ca fetele au tendinta de a placea lucrurile siropoase, dar Twilight este dusa la extrem! O poveste cu vampiri ar trebui sa aiba ceva actiune, pentru ca daca as vrea o telenovela as deschide tv-ul pe acasa.

| Oprea_Bogdan_1996 a răspuns:

Daca ai citit jurnalele vampirilor si nu ai citit twilight...grav.Pai Twilight e originalul cu vampiri si e de 10 ori mai buna ca seria jv care sincer a fost oribila.deci da, merita.