| mihai1674 a întrebat:

Buna,chiar va fi serialul ala "secrets of the mako island"noua versiune h2o am auzit de el si vreau sa stiu daca exista daca da imi puteti da un link va rog frumos? multumesc!

Răspuns Câştigător
| Biiiiii a răspuns:

Da, există, dar încă nu sunt gata filmările. Ele se vor termina în octombrie 2012 şi vor apărea prieme episoade în 2013 în SUA, UK şi Australia. Deci mai durează până apar şi la noi, cel puţin pe net subtitrate, darămite la TV. Sirenele nu vor mai fi aceleaşi, vor fi altele şi va mai fi şi un băiat. Sper că te-am ajutat! Fundă? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| butterflyone a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi, dar daca te referi la sezonul 2 din H2o sa stii ca se difuzeaza in fiecare seara incepand de la ora 00:00 pe Disney Channelwinking

| mihai1674 explică (pentru butterflyone):

De fapt ma refeream sa un spin-off al serialului h2o