| XxXxAlessiaXxX a întrebat:

Cine s-a uitat ieri la Iubiri secrete? Eu a trebuit sa plec si am ramas la partea cand Anda a sunat-o Pe raluca sa ii zica ca s-ar putea ca Delia sa traiasca. Ce s-a intamplat apoi pana la sfarsit?

2 răspunsuri:
| denisuk12 a răspuns:

Raluca s-a dus cu Sorin la Delia si Raluca i-a zis lu'maicuta aia sa ii dea bandaju jos si maicuta a zis ca nu poate ca are un tratament si doar maine ii v-a dat bandaju jos (in episodul urmator), si Stefan i-a zis lu bunicasa ca s-a indragostit de maicuta.Cam atata imi aduc aminte laughing

| MyPassion a răspuns:

Pai a fost si Raluca impreuna cu Sorin acolo la Manastire ea crede ca este ea, dar totusi se va convinge cand ii va da bandajul jos, adica in episoadele viitoare :*.