| maria933 a întrebat:

Buna!
Cine stie unde as putea vedea episoade din REBELDE WAY? Nu conteaza daca nu sunt traduse (sa fie in spaniola)

4 răspunsuri:
| ralukkk a răspuns:

E tot serialul pe www.vpley.ro fa-ti cont si te poti sal vesi cu cu traducere.

app dai funda?/

| anyska a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=W7MrD6jZrMM&feature=related - schimbi capitlolul si partea initial dar sunt toate

| alexanderjb a răspuns:

Poti sa le vezi intregi pe youtube in italiana gata ca scrii rebelde way numarul episodului si intero rai gulp dupa vezi ep 1, 2, 3 123, 245, sunt 130 de ep in italiana restul sunt in spaniola eu stiu sapniola italiana romana engleza deci n-am probleme dar daca stii italaina care ii mai simpla intra pe net si scrie rai gulp in diretta s uitate pe la 22:35 ca incepe
eep