| Cat2a1 a întrebat:

Unde pot vedea mai multe episoade din rebelde? am vazut 183 de episoade si nu mai gasesc.

Răspuns Câştigător
| Ariell a răspuns:

Pe YouTube am vazut eu toate episoadele. Uite aici episodul 184. e si subtitrat in romana. http://www.youtube.com/watch?v=J4_qRsOoyVQ.le gasesti acolo pe toate.

| Marie308 a răspuns (pentru Ariell):

Dar toate sezoanele unde le gasim traduse

5 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Cum poti sa te uiti la o asemenea mizerie?

| Georgiana_Grigore_1995 a răspuns (pentru gabrielutzu):

Aici se pun intrebari si se asteapta raspunsuri folositoare, nu inutile. Daca ai numai mizerii de spus, atunci nimeni nu are nevoie de raspunsurile tale. Si tu cum poti sa te suporti asa?

| Gabriela_Cristea_1992 a răspuns:

Iubesc telenovela rebelde ii a doua oara cand ma uit la ei si aici vezi chiar toate episoadele din rebelde in caz ca va mai intereseaza pe careva. http://fseriale.blogspot.ro/2014/09/rebelde-episodul-352.html

| anonimtd a răspuns (pentru Gabriela_Cristea_1992):

Nu merg toate episioadele sad