| lolita24 a întrebat:

cine stie vreun site de pe care pot cumpara un psp 3004 sub sau cu 400 lei (de preferinta sub 400 lei)? Am gasit si eu un site da psp-ul era negru si le urasc pe cele negre! Plus ca era si destul de scump. Insa ideea e sa-mi dati un site pe care pot gasi psp 3004 necodat! Cine da site cu psp necodat, alta culoare in afara de negru, ieftin, primeste funda! plus voturi! big grin

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/psp+decodat.html?autoc=write
Buna, acest site Okazii.ro este cel mai bun, poti casi psp se culoare bej dar e la 500 lei.(adica 5 milioane in bani vechi). Daca nu iti place poti vizita un centru din asta specializat si sa faci comanda de carcasa personalizata sau de alta culoare.O zi buna:)fundita te rogG?:)

1 răspuns:
| Alberto23400 a răspuns:

De unde esti? Daca esti din Bucuresti, este foarte bine. Dau psp culoare neagra( stiu ca ai spus ca nu iti place, dar daca vrei bine), decodat, are si memory card de 512 mb, daca vrei iti poti cumpara tu card.(*Model 1003)-300 ron