| AnOnIm20202020 a întrebat:

Cum pot la o melodie sa scot vocea si sa ramana numai pe fundal melodia? Sper ca intelegeti...
Funda

Răspuns Câştigător
| Captoresque a răspuns:

Nu există niciun program de calitate să faci asta. Orice program de pe net ori îți taie vocea parțial, ori anulează tot bass-ul melodiei.
Negativul unei melodii este de obicei lansat odată cu melodia originală și cu varianta a cappella. Dacă nu este lansat și negativul, atunci cum spun englezii: "I'm very sorry", dar nu ai cum să faci un negativ identic și la fel cu melodia originală.

Decât dacă iei legătura cu producătorul. Dar puțin probabil să obții ceva de pe urma asta, în marea majoritate din cazuri răspunsul este ori absent (adică te ignoră) ori negativ.

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Buna!
In cazul asta, melodia fara voce se numeste negativ. Program nu stiu. tongue

| ion933 a răspuns:

Nu se poate asta dar poate gasesti negativu cauta pe google

| ion933 a răspuns:

Se numeste negativ si-o nu poti cautal pe google poate il gasesti

| marya868686 a răspuns:

Din boxe