| Iacob_Alessandra_1994 a întrebat:

Cum pot sa am videoclipuri de calitate pentru YouTube?

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

In primul rand, calitatea videoclipului sa fie in 1080p pentru un aspect profesional
continut bun, sa stii sa vorbesti si sa fii amuzanta. Sa nu judeci, tot ce spui pe internet se poate folosi in dezavantajul tau daca nu esti atenta. Restul vine de la sine, carisma, caracteristicile tale si comportamenul.
Trebuie sa ai ceva special pentru a fi populara, daca nu ai asa ceva... Poti sa renunti de acum. Sa nu-ti fie rusine de ce cred altii, pana la urma o faci ca-ti face placere, nu stiu ce sa mai zic.

| Iacob_Alessandra_1994 explică (pentru Clorox):

Pai ce anume sa am special?

| Clorox a răspuns (pentru Iacob_Alessandra_1994):

Deja m-am lamurit, sa nu ai asteptari mari.